м. Київ,

Надійні та ефективні ворота для підземних паркінгів

Oleksandr Azza / 11.01.2018

Ворота для парковки

Енергоефективні ворота для підземних автопаркінгів.

Сучасні житлові комплекси, бізнес-центри, офісні комплекси, навіть цілі райони не можуть функціювати без ефективної та безпечної автопарковки. Цілком природно, що в більшості випадків архітектори віддають перевагу підземним парковкам, що розташовані під будівлею, або вбудовані в неї, адже площа ділянки буде використовуватися ефективніше. Цілком природно також і те, що більшість таких парковок потребують ефективних та надійних воріт, роль яких досить часто недооцінюється.

Якісна організація руху, енергоефективність та захист майна є критично важливими аспектами успішної експлуатації парковки. Звісно, звичайні ворота приваблюють своєю низькою вартістю і їм найчастіше віддають перевагу забудовники. Але — чи відповідають вони тим задачам, які на них покладаються?

Звичайні ворота мають відносно повільну швидкість (тривалість циклу відкривання-проїзд автомобіля-закривання триває досить значна), розраховані на низьку циклічність використання та мають дуже обмежений ресурс (тривалість життєвого циклу). На практиці це призводить до того, що їх часто залишають відкритими на тривалі проміжки часу, як правило на цілий день, а закривають тільки на ніч, або в періоди неінтенсивного руху. Знайома ситуація, чи не правда?

Ворота EFA-SST на паркінгу багатоквартирного будинку

Фото1. Ворота EFA-SST на паркінгу багатоквартирного будинку.

Як провідний спеціаліст на ринку високошвидкісних воріт, компанія Efaflex пропонує високопродуктивні ворота для вирішення широкого кола проблем в експлуатації підземних парковок. Швидкісні ворота підвищують безпеку руху та ефективно організовують транспортний потік. Разом з тим, висока швидкість циклу відкриття та закриття воріт під час проїзду транспорту ефективно попереджає несанкційований доступ іншим автомобілям, які не мають права на доступ до парковки. Мешканці житлових комплексів, відвідувачі та клієнти торговельного, або бізнес центру будуть більше задоволені високим сервісом та зручністю паркування. Ворота Efaflex допомагають досягти позитивного враження з тривалим ефектом на ваших клієнтів, працівників та партнерів.

Одна з основних переваг використання високошвидкісних воріт Efaflex на паркінгах - це суттєве зниження витрат на енергію, що є дуже актуальним питанням, коли енергоносії постійно дорожчають. І в холодну пору року, і в період літньої спеки ефективність високошвидкісних воріт Efaflex помітно навіть неозброєним оком: незалежно від кількості транспорту та частоти його руху, ваш паркінг ЗАВЖДИ буде закритим! Це означає, що ваші витрати на опалення та кондиціювання будуть зменшуватися, паркінг буде чистішим та захищеним від зовнішнього впливу.

витрати тепла ворота Графічне порівняння витрат теплого повітря між звичайними воротами та високошвидкісними воротами Efaflex

Не менш важливим є також і забезпечення нормального функціювання системи пожежогасіння. Через те, що звичайні ворота часто залишають відкритими на тривалий час, в зимовий період існує певна небезпека замерзання води в трубах системи пожежогасіння, які нерідко розміщені близько до зовнішніх воріт. А таке явище є недопустимим і може потягнути за собою значні витрати на усунення наслідків. Високошвидкісні ворота Efaflex ефективно запобігають цьому — вони тримають паркінг закритим та попереджають проникнення холодного повітря в середину.

Разом з цим варто звернути увагу ще на дві важливі переваги високоінтенсивних воріт Efaflex: це низькі експлуатаційні витрати та висока надійність. З самого початку, з ідеї створення високошвидкісних воріт Efaflex ще в далекому 1974 р.вони розробляються та створюються для інтенсивної та надійної експлуатації. З цього випливають надзвичайні переваги воріт Efaflex: великий міжсервісний інтервал, який може перевищувати весь номінальний термін експлуатації звичайних воріт, та довгий життєвий цикл.

Ви проектуєте паркінг в складі житлового комплексу, бізнес-центру чи як окрему одиницю? Ви експлуатуєте діючий паркінг, але не отримуєте бажаного результату від звичайних воріт? Зверніться до нас, і ви отримаєте кваліфіковану підтримку в проектуванні нових воріт, або якісну пропозицію з заміни ваших існуючих воріт на ефективні високошвидкісні ворота Efaflex з урахуванням всіх особливостей функціювання вашого об'єкту та паркінгу зокрема.

Докладніше про основні рішення високошвидкісних воріт для паркінгів ви можете ознайомитися в брошурі 

Завантажити каталог .pdf "Ворота Efaflex для автопаркінгів."

Високошвидкісні ворота EFA-STT в підземному паркінгу бізнес-центру Високошвидкісні ворота EFA-STT в підземному паркінгу бізнес-центру, м. Київ

Ворота EFA-SST-PS на підземному паркінгу

Ворота EFA-SST-PS на підземному паркінгу

Ворота EFA-STT в паркінгу Ворота EFA-STT в паркінгу

Високошвидкісні ворота EFA-SST з подвійним заскленням - енергоефективне та естетичне рішення Високошвидкісні ворота EFA-SST з подвійним заскленням - енергоефективне та естетичне рішення