м. Київ,

м. Дніпро,

м. Львів,

Переваги високошвидкісних воріт Efaflex

Швидкість

Найшвидші ворота в світі розроблені компанією EFAFLEX. Ворота EFA-STR® – це комбінація спіралеподібного намотування і гнучкого полотна воріт, яка дозволяє досягати швидкість відкривання до 4 м / с. Компанія EFAFLEX виробляє ролетні ворота, ворота з ПВХ, холодильні ворота та ін.

Тривалий термін служби

Високошвидкісні ворота компанії EFAFLEX спеціально розроблені для інтенсивного використання. Конструкційні особливості, як, наприклад, запатентована спіральна техніка або балансування збільшують тривалість терміну служби.

Рентабельність

Високошвидкісні ворота компанії EFAFLEX дозволяють збільшити ефективність будь-якого підприємства. Висока швидкість відкривання дозволяє звести до мінімуму простої воріт і, таким чином, прискорити робочий процес.

Технологічний край

Компанія EFAFLEX використовує і визначає поняття «високошвидкісні ворота» вже більше 40 років. Завдяки постійним науково-дослідним і дослідно-конструкторським розробкам компанія EFAFLEX вже більше 20 років є лідером в сфері виробництва високошвидкісних воріт.

Енергоефективність

Компанія EFAFLEX пропонує Вам ворота EFA-SST® – перші в світі швидкісні ворота з терморозділеними ізоляційними ламелями серійного виробництва. Завдяки їм рівень теплоізоляції досягає 0,7 Вт / м2К в залежності від розміру воріт.

Безпека

Компанія EFAFLEX пропонує два унікальних пристрої безпеки для воріт: захисний світловий бар’єр EFA-TLG® і лазерний сканер EFA-SCAN®.

Обслуговування клієнтів

Всі співробітники компанії EFAFLEX, починаючи від виробництва і закінчуючи монтажем та сервісом – професіонали.

Глобальний гравець

За короткий проміжок часу EFAFLEX перетворився на глобальну компанію з всесвітньою мережею. На сьогоднішній день наші професійні співробітники знаходяться у безпосередній близькості від вас – у більш ніж 50 країнах на всіх п’яти континентах.