Компанія Efaflex | Високошвидкісні ворота | Автоматичні ворота | Рулонні ворота | Холодильні ворота | Складчасті ворота | Ворота в депо | Промислові ворота » Категорії Воріт » Чисті приміщення

м. Київ,

м. Дніпро,

м. Львів,

Чисті приміщення

У пошуках кращих воріт …

Які ворота для чистих приміщень вважаються кращими?
з найпотужнішим приводом?
з найпривабливішим дизайном?
Пропоновані за найменшою ціною?

Найкращі ворота для чистих приміщень – це не ворота, це система, в якій всі компоненти ідеально поєднуються один з одним.
Привід: індивідуального виготовлений.
Дизайн: продуманий і доцільний.
Співвідношення витрати-ефективність: на найвищому рівні.
Найкраща система воріт – це та, яка оптимально виконує поставлене перед нею завдання. а також знову і знову переконує в кожному аспекті, від
консультування та монтажу до експлуатації і технічного обслуговування.
Все це EFAFLEX.

ворота для чистых промещений

Важливий технологічний процес.

Кожні ворота для чистих приміщень мають чітке цільове призначення. Воно визначається функцією, яка відведена їм у рамках технологічного процесу. Не важливо, чи йде мова про виробництво або про заснування.
Ваш консультант від EFAFLEX поставить потрібні питання, щоб порекомендувати саме ті ворота, що ідеально будуть відповідати потребам Вашого технологічного процесу. Якщо ж ворота EFAFLEX виявляться занадто складними і великими для Вашого випадку, він порекомендує більш просте рішення.

Ми знаємо Вашу галузь

Ворота для чистих приміщень EFAFLEX застосовуються в напівпровідникової промисловості, автомобілебудуванні, харчовій промисловості, галузі медичних та біотехнологій, авіакосмічній промисловості, а також у виробництві медико-біологічних матеріалів.
Ворота EFAFLEX також можна знайти в лікарнях, наприклад, в стерильних зонах.

EFAFLEX приділили увагу кожній деталі

 

 

EFA-SRT ® CR Premium – швидкісні ворота

ворота для чистых помещений
– компактна конструкція
– блок управління воротами інтегрований в направляючу
– поверхня з нержавіючої сталі V2A в стандартному ис
виконанні
– механічний або електричний (опціонально) механізм аварійного відкриття
– Ворота класу Premium, завдяки своїй конструкції та високої герметичності, є найкращим вибором для чистих приміщень, що відповідають стандартам GMP і класу 5 ISO.
– Швидке відкриття і закриття цих воріт підвищує ефективність робіт в чистих приміщеннях і скорочує втрати повітря, тим самим знижуючи навантаження на фільтри.
– істотно нижчі витрати на технічне обслуговування в порівнянні зі стандартними воротами класу ISO 5 при однаковій кількості навантажувальних циклів
– Розраховані на 150 000 навантажувальних циклів в рік в рамках планового техобслуговування з індивідуальними інтервалами технічного огляду.

 

 

 

EFA-SRT ® CR Efficient – швидкісні ворота

ворота для чистых помещений Efaflex

– порошкове покриття металевих частин
– вузькі (75 мм) напрямні воріт
– мала висота одвірок (380 мм)
– сертифіковані аж для класу ISO 6
– механізм аварійного відкриття за допомогою рукоятки
швидкісні рулонні ворота EFA-SRT® CR Efficient розроблені для застосування в чистих приміщеннях з середніми вимогами до чистоти атмосфери.
Дані ворота сертифіковані органами TÜV для застосування в чистих приміщеннях класу ISO 6. Завдяки спеціально розробленій конструкції дані ворота займають зовсім небагато місця.
– Значно нижчі витрати на технічне обслуговування в порівнянні зі стандартними воротами класу ISO 6 при однаковій кількості навантажувальних циклів
– Розраховані на 100 000 навантажувальних циклів в рік в рамках планового техобслуговування з індивідуальними інтервалами технічного огляду

 

 

 

EFA-STT ® CR – швидкісні ворота

герметичные ворота

Надшвидкі спіральні ворота повної видимості.
Якщо швидкість є найважливішим пріоритетом, Вам не знайти рішення краще, ніж прозорі ворота для чистих приміщень EFA-STT® CR. Вони сертифіковані органами Технічного нагляду (TÜV) для застосування в чистих приміщеннях
класів до ISO 6. За допомогою запатентованої спіралі ці високошвидкісні ворота надійно відкриваються і закриваються на швидкостях до 2,5 м / с. Це особливо важливо в тих випадках, коли потрібно зберегти перепад тисків. Одношарові прозорі ламелі утворюють міцне полотно воріт, яке під час намотування входить без дотику в компактний направляючий спіральний механізм. Таким чином ворота EFA-STT® серії CR навіть при розмірі 4 x 5 метрів збережуть прозорість протягом багатьох років!
– істотно нижчі витрати на технічне обслуговування в порівнянні з традиційними прозорими воротами для чистих приміщень – 5 років гарантії на прозорість!
– Розраховані на 200 000 навантажувальних циклів в рік в рамках планового техобслуговування з індивідуальними інтервалами технічного огляду

Потери воздуха герметичных ворот

Матеріали для завантаження

Технические характеристики ворот для чистых помещений EFAFLEX.PDF
Каталог: Ворота для чистых помещений PDF