м. Київ,

м. Дніпро,

м. Львів,

Сучасні двері для задоволення найвищих вимог

Економія енергії стає звичною справою, коли ви обираєте технологію EFAFLEX. Оскільки бажана температура, будь то тепле або холодне, підтримується за допомогою швидкості відкриття та закриття. Висока якість окупається – ви економите назавжди. Дверні системи EFAFLEX, в основному, призначені для використання в районах з швидким рухом, вони завжди виконують свої функції функції. EFAFLEX, винахідник технології спіральних воріт, гарантує вам тривалий термін служби; Наше розуміння інноваційної інженерії є принципом для вищої якості наших високошвидкісних воріт. З платформи новаторських конструкцій ми створюємо технологію, яка забезпечує найвищий рівень надійності, ефективності та довговічності. Звичайно, наші висококваліфіковані співробітники стоять за технологією, щоб забезпечити надійного, надійного партнера, якому ви можете довіряти.

Економія та екологічність

Ми допомагаємо нашим клієнтам економити цінні ресурси та працювати більш рентабельно в довгостроковій перспективі. Один приклад з багатьох: споживач заощадив до 4600 літрів нагрівальної нафти на опалювальний період – економія CO2-скидання до 13 тон на екосистему у порівнянні – просто за допомогою технології високошвидкісних дверей EFAFLEX.

Довговічність через традиції

У порівнянні зі звичайними швидкісними воротами, високошвидкісні ворота від EFAFLEX – це інвестиції, які швидко окуповуються. Оскільки компанія була заснована в 1974 році, EFAFLEX завжди зосередився на інноваційних конструкціях для високошвидкісних дверей. З розвитком спіральних воріт, EFAFLEX змінив і сформував цілу галузь за допомогою глобальних технічних нововведень. Незалежно чи це спіральні ворота, рулонні ворота або складчасті ворота, ворота для чистих приміщень чи ворота для паркінгів – EFAFLEX визначає стандарт у німецькій техніці преміум-класу. Така якість забезпечує тривалий термін служби та постійно низькі експлуатаційні витрати. У компанії EFAFLEX існує традиція найвищого рівня обслуговування: компанія, яка з гордістю зберігала свою сімейну власність з моменту її заснування.