м. Київ,

м. Дніпро,

м. Львів,

Наші ворота. Наш світ. Наше майбутнє.

Як глобальний гравець ми добре усвідомлюємо колосальну важливість енергетичної тематики. Зубожіння ресурсів, зростання темпів забруднення навколишнього середовища і збільшення витрат на енергію – все це спонукає нас створювати для Вас найефективніші в світі ворота з урахуванням всіх цих аспектів. Наша участь починається вже в процесі екологічно нешкідливого виробництва і упаковки. При підборі матеріалів для високошвидкісних воріт EFAFLEX ми також враховуємо екологічний аспект, наприклад, всі ламелі є екологічно чистими і придатні для переробки. Оптимізовані маршрути транспортування – ще один приклад активної участі компанії EFAFLEX в захисті навколишнього середовища.
Глобальний гравець EFAFLEX – ворота для кращого світу. Хороша теплоізоляція, а також висока швидкість відкриття і закриття високошвидкісних воріт компанії EFAFLEX не лише понизять Ваші витрати на енергію, але і внесуть свій вклад в захист навколишнього середовища і відповідальне поводження з цінними ресурсами. Завдяки цьому ми забезпечимо прийдешнім поколінням краще життя!
EFAFLEX є учасником програми “Ефективна енергія – Зроблено в Німеччині” під керівництвом Федерального міністерства економіки та технологій