м. Київ,

м. Дніпро,

м. Львів,

Ворота для паркінгу. Як підібрати? Переваги швидких воріт.

Nemyrovskyi Igor / 15.01.2018

 

Сучасні житлові комплекси, бізнес-центри, офісні комплекси, навіть цілі райони не можуть функціювати без ефективної та безпечної автопарковки. Цілком природно, що в більшості випадків архітектори віддають перевагу підземним парковкам, що розташовані під будівлею, або вбудовані в неї, адже площа ділянки буде використовуватися ефективніше. Цілком природно також і те, що більшість таких парковок потребують ефективних та надійних воріт, роль яких досить часто недооцінюється.

Швидкі надійні ворота для паркінгів SST Efaflex

Швидкі ворота EFAFLEX на платному паркінгу

Докладніше про основні рішення високошвидкісних воріт для паркінгів ви можете ознайомитися в брошурі

Завантажити каталог .pdf

Якісна організація руху, енергоефективність та захист майна є критично важливими аспектами успішної експлуатації парковки. Звісно, звичайні ворота приваблюють своєю низькою вартістю і їм найчастіше віддають перевагу забудовники. Але — чи відповідають вони тим задачам, які на них покладаються?

Звичайні ворота мають відносно повільну швидкість (тривалість циклу відкривання-проїзд автомобіля-закривання триває досить значна), розраховані на низьку циклічність використання та мають дуже обмежений ресурс (тривалість життєвого циклу). На практиці це призводить до того, що їх часто залишають відкритими на тривалі проміжки часу, як правило на цілий день, а закривають тільки на ніч, або в періоди неінтенсивного руху. Знайома ситуація, чи не правда?

Переваги Швидких воріт Ефафлекс для сучасних паркінгів

Це суттєве зниження витрат на енергію

Одна з основних переваг використання високошвидкісних воріт Efaflex на паркінгах – це суттєве зниження витрат на енергію, що є дуже актуальним питанням, коли енергоносії постійно дорожчають. І в холодну пору року, і в період літньої спеки ефективність високошвидкісних воріт Efaflex помітно навіть неозброєним оком: незалежно від кількості транспорту та частоти його руху, ваш паркінг ЗАВЖДИ буде закритим! Це означає, що ваші витрати на опалення та кондиціювання будуть зменшуватися, паркінг буде чистішим та захищеним від зовнішнього впливу

Безпека руху та організація транспортного потоку.

Efafle пропонує високопродуктивні ворота для вирішення широкого кола проблем в експлуатації підземних парковок. Швидкісні ворота підвищують безпеку руху та ефективно організовують транспортний потік. Разом з тим, висока швидкість циклу відкриття та закриття воріт під час проїзду транспорту ефективно попереджає несанкційований доступ іншим автомобілям, які не мають права на доступ до парковки. Мешканці житлових комплексів, відвідувачі та клієнти торговельного, або бізнес центру будуть більше задоволені високим сервісом та зручністю паркування. Ворота Efaflex допомагають досягти позитивного враження з тривалим ефектом на ваших клієнтів, працівників та партнерів.

Низькі експлуатаційні витрати завдяки надзвичаній надійності

Разом з цим варто звернути увагу ще на дві важливі переваги високоінтенсивних воріт Efaflex: це низькі експлуатаційні витрати та висока надійність. З самого початку, з ідеї створення високошвидкісних воріт Efaflex ще в далекому 1974 р.вони розробляються та створюються для інтенсивної та надійної експлуатації. З цього випливають надзвичайні переваги воріт Efaflex: великий міжсервісний інтервал, який може перевищувати весь номінальний термін експлуатації звичайних воріт, та довгий життєвий цикл.

Графічне порівняння витрат теплого повітря між звичайними воротами та високошвидкісними воротами Efaflex

витрати тепла ворота
На малюнку ви бачите порівняння втрат тепла при використанні швидких і звичайних воріт.

Допомога у проектуванні підземного паркінгу.

Ви проектуєте паркінг в складі житлового комплексу, бізнес-центру чи як окрему одиницю? Ви експлуатуєте діючий паркінг, але не отримуєте бажаного результату від звичайних воріт? Зверніться до нас, і ви отримаєте кваліфіковану підтримку в проектуванні нових воріт, або якісну пропозицію з заміни ваших існуючих воріт на ефективні високошвидкісні ворота Efaflex з урахуванням всіх особливостей функціювання вашого об’єкту та паркінгу зокрема.

Телефонуйте до Олександра Азза 0676306262

Типи воріт Efaflex, що найчастіше використовуються на підземних паркінгах Світу.

1. Високошвидкісні ворота EFA-STT. Прозорі, ефектні та ефективні, надзвичайно швидкі.

Ворота типу EFA-STT – це прозорі, дуже ефектні швидкі ворота. Крім гарного зовнішнього виду, прозорість надає додаткової безпеки – водій бачить, що відбувається за воротами. Крім того, ворота EFA-STT є надзвичайно швидкими – швидкість відкривання до 3 метрів на секунду!

Високошвидкісні ворота EFA-STT в підземному паркінгу бізнес-центру Високошвидкісні ворота EFA-STT в підземному паркінгу бізнес-центру, м. Київ

Ворота EFA-STT в паркінгу Ворота EFA-STT в паркінгу

2. Високошвидкісні ворота EFA-SST-PS. Ворота з компактною спираллю для підземних паркінгів.

Ворота типу EFA-SST-PS розроблені спеціально для підземних паркінгів, що мають невисоку перемичку – для монтажу воріт достатньо перемички 500 мм. Швидкість відкриття – до 1.8 м/с. Опційно можуть мати прозорі та вентиляційні ламелі.

Ворота EFA-SST-PS на підземному паркінгу

3. Високошвидкісні ворота EFA-SST . Найтепліші швидкі ворота з широкими можливостями.

Ворота типу EFA-SST – найтепліші ворота для паркінгу. Енергоефективне рішення для паркінгів що опалюються. Мають декілька модифікацій, що ідеально підійдуть як для великого та дуже інтенсивного паркінгу, так і для паркінгу з не дуже високою інтенсивністю. Можуть мати прозорі та вентиляційні вставки.

Високошвидкісні ворота EFA-SST з подвійним заскленням - енергоефективне та естетичне рішення Високошвидкісні ворота EFA-SST з подвійним заскленням – енергоефективне та естетичне рішення

Швидкісні ворота Efaflex на українських паркінгах.

1. Бізнес центр Євразія. м Київ. Встановлено двоє швидкісних воріт Efaflex-STT. Дата монтажу 2008 рік.

efaflex stt s бізнес центр Евразія Київ 2. Бізнес центр Торонто, м Київ. Встановлено швидкісні ворота EFA-STT. Дата монтажу 2015 рік. 3. Житловий комплекс “Даймонд Хілл”, м Київ. Встановлено швидкісні ворота EFA-SST та ворота EFA-STT з вентиляційним полотном воріт. Дата монтажу 2012 рік.

Швидкі ворота SST решітка. Київ. Даймонд Хілл 4. Житловий комплекс “Дніпровські вежі”. м Дніпро. Встановлено двоє швидкісних воріт EFA-SST-PS. Дата монтажу 2018 рік.

Ворота EFA-SST на паркінгу багатоквартирного будинку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *